SON DAKİKA
Hava Durumu

Bozbey'den çarpıcı Bursaspor sözleri

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursaspor Başkanı Sinan Bür'la yaşanan randevu talebi polemiği ve kongre sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 07.05.2024 15:27
Haber Güncellenme Tarihi: 07.05.2024 15:27
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Bozbey'den çarpıcı Bursaspor sözleri

Bursa'da gazetecilerle bir araya gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursaspor ile ilgili gelen soruyu da yanıtladı.

"Bursaspor'daki sürecin ne kadar içindesiniz.Gelinen son noktada sizin değerlendirmeniz nedir?" sorusuna yanıt veren Bozbey şu ifadeleri kullandı:

Sinan Başkanın benden talebi olmadı. Hangi talebi olduğunu bilmiyorum. Olumsuz karşılanmadı. Biz hiç bir randevu talebini olumsuz karşılamıyoruz. Akşam 2.30'da eve gittim. Yarıma kadar belediyede misafir ağırladım. İnanın herkesi kabul etmek istiyoruz. Fakat zaman sınırlı. Biz de kendimize çalışma payı ayırmamız gerekiyor. Bursalılardan özellikle istiyorum. Biraz öteleyelim sonra hep beraber görüşeceğiz herkesle kucaklaşaçcağız. Biraz Büyükşehir ile ilgili işleri tamamlamadık. 

Buski ayrı belediye, şirketler ayrı belediye. Üç tane farklı yapının oluşturduğu bir konsorsiyumdan bahsediyorum. Üstesinden geliriz. 20 yıllık kent yöneticiliğimiz var. Doğru bilgilere ulaşmamızın sebebi de bu. 15 günnde bir çok kişi ulaşamaz. Eriştiğiniz bilgilere 6 ayda bilmeyen insanın ulaşması mümkün değil. Biz nerede neyin olabileceğini yaklaşık tahmin ediyoruz. Biliyoruz. Oralardan baktığımızda ortaya çıkarabiliyoruz. Sinan Başkanın randevu talebi red edilmiş değil. Tam tersine görüşürüz de. Bu arada yarın akşam bir toplantı var. Yarın akşam o toplantıda olacağız. Bursasporun geleceği ile ilgili önemli toplantı olacağını düşünoyurum. Bursaspor'un bu konumda olması hepimizin içini acıtıyor. Doğru bulmuyoruz. Yapılan yanlışların ne olduğunu herkes biliyor. Sokaktaki gence de sorsanız rahatlıkla ifade ediyor. Bu yanlışların ortadan kalması için nedenler var.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.