SON DAKİKA
Hava Durumu

Bursa’da coşku dolu 19 Mayıs

Bursa’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Belediyelerin düzenlediği Gençlik Şenlikleri devam ediyor. Osmangazi Belediyesi tarafından 1. Osmangazi Gençlik Şenlikleri dün itibarıyla başlayıp 3 gün boyunca devam ederken, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin etkinlikleri ise Hüdavendigar Kent Parkı’nda sürüyor.

Haber Giriş Tarihi: 18.05.2024 22:39
Haber Güncellenme Tarihi: 18.05.2024 23:01
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Bursa’da coşku dolu 19 Mayıs

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Bursa'da erken başladı. Cuma günün itibariyle konserlerle ve çeşitli eğlencelerle kutlanıyor. Bu kapsamda Bursa Büyükşehir Belediyesi, Gençlik Festivali gerçekleştirdi. Gençlik Festivaline yoğun ilgi gösteren Bursalılar, Hüdavendigar Kent Parkı'nda buluştu. 

Gün boyu devam eden eğlencelerin ardından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, eşi Seden Bozbey ile sahneye çıktı. Şenliğe katılan gençleri selamlayan Başkan Bozbey, "Sizinle bu güzel akşamda burada olmaktan dolayı son derece mutluyum ve gururluyum. 105 yıl önce düşman işgalinden kurtulmak ve bağımsızlığımızı kazanmak için çıkılan yolda bugün birlikteyiz ve beraberiz. Bugünün hakkını vermelisiniz, bugünü coşkuyla kutlamalıyız. Bu bayram sizlerin, bu bayramı doyasıya kutlamak coşkuyla kutlamak sizin hakkınız. Her bayram bir öncekinden daha güzel ve daha coşkulu olacak. Gençlere sözüm olsun çünkü sizden bir tane daha yok" dedi.

Başkan Bozbey'in ardından sahneye ünlü şarkıcı Hande Yener çıktı. 

Sevilen şarkılarını seslendiren ünlü sanatçı, 'Benden bir tane daha yok', 'Sebastian' , ' Deli Bile' ve 'Bodrum' şarkılarını Bursalılarla hep bir ağızdan söyledi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.