SON DAKİKA
Hava Durumu

Bursa’da Mudanya Belediyesi’nin adresi değişiyor!

Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, yeni belediye binası yapılıncaya kadar, daha önce borcuna karşılık BUSKİ’ye verilen Mudanya İstasyon binasına geçmek istediklerini söyledi…

Haber Giriş Tarihi: 14.05.2024 16:31
Haber Güncellenme Tarihi: 14.05.2024 16:34
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Bursa’da Mudanya Belediyesi’nin adresi değişiyor!

Şu an bulundukları yerin kente uzak olduğunu ifade eden Dalgıç, “Depremde binamız hasar gördüğü için buraya taşınmak zorunda kaldık. Burası kente çok uzak. İki toplantı arasında 5 dakika esnafla çay içip, sohbet edip dolaşmak istiyorum ama maalesef olmuyor.  İnsandan uzaklaştım. Mudanya’nın çıkışında kimsenin olmadığı bir yerde tek başımıza burada oturuyoruz. Vatandaşlarımızla kurduğumuz bağ ile ilgili eksiklik oluşuyor. Bir an önce buradan geri dönmek istiyorum.

MUSTAFA BOZBEY’DEN RİCA ETTİK

Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey’le görüştük. Şu an BURFAŞ’ın kullandığı ait aslına bakarsanız Mudanya Belediyesi’nin mülkü olan zamanında su borcuna karşılık BUSKİ’ye verilmiş tarihi binaya taşınmak istediğimizi ilettik. Başkanımızdan rica ettim. Yeni bina yapılıncaya kadar orada duralım. Halkla iç içe olalım.

BİR İKİ GÜNE NETLİK KAZANIR

Şu an bulunduğumuz yer o kadar kısıtlı ki, başkan yardımcılarıma, meclis üyelerine oturacak yer yok. Kentin içine taşınırsak buraları da kiraya verip ya sa satarak gelir sağlamış oluruz. Başkanımızın bize yardımcı olacağına ve bir iki gün içinde de işin neticeleneceğine inanıyorum” dedi.

(Olay) 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.