SON DAKİKA
Hava Durumu

Bursa'daki dev fabrika işçi arıyor! 4 maaş ikramiye...

Bursa'nın tekstil devlerinden Aunde, fabrikalarında çalışmak üzere 100 işçi alacağını duyurdu. İşte ayrıntılar...

Haber Giriş Tarihi: 14.05.2024 19:16
Haber Güncellenme Tarihi: 14.05.2024 19:16
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Bursa'daki dev fabrika işçi arıyor! 4 maaş ikramiye...

1984 yılında Bursa'da temelleri atılan Türkiye’nin en büyük 200 sanayi kuruluşu arasında yer alan Aunde Teknik Anonim Şirketi, personel alımı yapacağını duyurdu.

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, kumaş üretim fabrikası Aunde Teknik’in bay-bayan 100 personel alımı yapacağını duyurdu.

İnegöl Belediyesi’nin 2018 yılı Kasım ayında iş arayan vatandaşlar ve işverenleri buluşturabilmek adına kurduğu İstihdam Merkezi, üretim merkezi İnegöl’ün istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda bir yandan iş arayan vatandaşları havuzunda toplayıp bir yandan da eleman arayan firmalarla iletişimini sürdürerek doğru işe doğru kişiyi yönlendirme görevi üstlenen İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, kumaş üretim fabrikasında çalışacak 100 personel alımı yapılacak yeni bir iş duyurusu paylaştı.

ASGARİ ÜCRETİN ÜZERİNDE MAAŞ!

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, Aunde Teknik firmasında çalışmak üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İstihdam Merkezimizle iş birliği yapan Aunde Teknik firması kumaş üretiminde çalışmak üzere; kadın/erkek dikim operatörü, erkek bakım operatörü ve erkek kesim operatörü alanlarında toplam 100 personel alımı yapacağını duyurdu. Firmada asgari ücret üzeri maaş, yılda 4 maaş ikramiye, yılda 3 kez erzak yardımı, yılda 2 kez yakacak yardımı, yılda 2 kez ayakkabı yardımı ve aylık 1600 TL net devamlılık ödülü verildiği açıklandı. Çalışanların 2 aylık deneme süresi sonrasında ikramiye almaya hak kazanacakları da belirtildi.”

BAŞVURULAR 15 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ ALINACAK

“Aunde Teknik firması personel alımı için başvurular 15 Mayıs Çarşamba günü 14.00’da İnegöl Belediyesi Yeni Hizmet Binası zemin katındaki çok amaçlı salonda alınacak. Yapılacak alımla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 hatları üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilirler.”

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.