SON DAKİKA
Hava Durumu

Bursa trafiğine Cumhurbaşkanı Erdoğan düzenlemesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın ki Bursa programı öncesi Bursa İl Emniyet Müdürlüğü geçiş güzergahı üzerindeki yollarda trafik düzenlemesi yaptı.

Haber Giriş Tarihi: 01.02.2024 15:58
Haber Güncellenme Tarihi: 01.02.2024 15:58
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Bursa trafiğine Cumhurbaşkanı Erdoğan düzenlemesi

Türkiye’de yerel seçimler için takvim işlerken AK Parti’nin Bursa’daki ilçe belediye başkan adayları da belli oluyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Büyükşehir Belediyesi için mevcut başkan Alinur Aktaş’ı aday göstermişti.

Erdoğan, 2 Şubat Cuma günü Bursa’ya gelerek partisinin diğer ilçe belediye başkan adaylarını da tanıtacak.

İŞTE BURSA PROGRAMI…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, aday tanıtım toplantısından önce cuma namazını Ulucami’de kılacak. Namazın ardından Hanlar Bölgesi’ni gezecek olan Erdoğan, saat 15’te TOFAŞ Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantısına katılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, akşam da iş dünyası ve sivil toplum örgütleriyle gerçekleştireceği şehir buluşması ile Bursa programını tamamlayacak.

TRAFİĞE DÜZENLEME GELİYOR

Düzenlemeye göre, Cumhuriyet Mahallesi Gazi Caddesi’nin Güven Sokak kavşağından Podyumpark istikameti her iki yönde, Nilüfer Hatun Caddesi Podyumpark kavşağından Fatih Sultan Mehmet Bulvarına kadar olan güzergah her iki istikamette, Nilüfer Hatun Caddesi Uludağ Sokak ile Podyumpark arası, TOFAŞ Spor Salonu çevresinde bulunan tüm cadde ve sokaklar, Işıktepe Caddesi üzeri Fethiye Mezarlığı ile Podyumpark arası, Ata Bulvarı Gümrük kavşağı ile Fatih Sokak ve Turan Sokak istikametinden Fethiye Mezarlığı’na kadar olan yollar saat sabah 08.00 den etkinlik sonuna kadar araç trafiğine kapatılacağı, sürücülerin alternatif olarak Sanayi Caddesi – İzmiryolu Caddesi – Tuna Caddesi – Ata Bulvarı alternatif ana güzergahlarını kullanmalarının uygun olacağı belirtildi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.