SON DAKİKA
Hava Durumu

Bursaspor akaryakıt istasyonunu satamıyor

Akaryakıt istasyonu ve işyerleri ile ilgili yapılan itirazlar sonucu icra dairesi Bursaspor'un"Rızaen Satış Yetkisi" geçici olarak askıya alındı.

Haber Giriş Tarihi: 11.01.2023 19:23
Haber Güncellenme Tarihi: 11.01.2023 19:23
https://www.haberindogrusu.com
Bursaspor akaryakıt istasyonunu satamıyor

Yeşil-beyazlı kulüp, akaryakıt istasyonu ve 10 adet bağımsız bölümden oluşan işyerinin satışı ile ilgili olarak, “Bursa 4. İcra Dairesi’nden gelen tebligat ile Nilüfer Özel Güvenlik tarafından yapılan itiraza istinaden verilen ‘Rızaen Satış Yetkisi’ geçici olarak askıya alınmıştır” açıklamasını yaptı.

Bursaspor Kulübü’nden yapılan açıklama şu şekilde: “Kulübümüze ait Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Soğanlı mahallesi, 3338 Ada 3 parselde bulunan Akaryakıt istasyonu ve 10 adet bağımsız bölümden oluşan İşyerlerinin satışı kulübümüz tarafından8Ocak 2023 tarihinde www.bursaspor.org.tr adresimizden kamuoyuna duyurulmuştur. 10.01.2023 tarihte Bursa 4. İcra Dairesi’nden gelen tebligat ile Nilüfer Özel Güvenlik tarafından yapılan itiraza istinaden verilen ‘Rızaen Satış Yetkisi’ geçici olarak askıya alınmıştır. Sürecin takibi kulübümüz tarafımızdan yapılacak olup; teklif verenlerin hakları saklı olmak kaydı ile tarafımızca garanti altına alınmış olup sundukları teminatlar kendilerine iade edilecektir. İlgililer için başvurular süre kısıtlaması olmaksızın uzatılmış olup, satış süreci sonlana kadar gelecek teklifleri kulüp Avukatımız Merve Kübra Durmaz’a teminatsız olarak iletebilirler.”

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.