SON DAKİKA
Hava Durumu

BUSİAD’dan Bozbey’e ziyaret

Bursa Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (BUSİAD) Yönetim Kurulu Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 23.05.2024 13:03
Haber Güncellenme Tarihi: 23.05.2024 13:03
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
BUSİAD’dan Bozbey’e ziyaret

Mustafa Bozbey’in Büyükşehir Belediyesi’ndeki makamında gerçekleştirilen ziyarette BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Küçükkayalar, Bozbey’e görevinde başarılar dilerken, BUSİAD’ın “Sanayi, Tarım ve Turizmle Gelişen Bursa” vizyon belgesini hatırlatarak, Bursa Çevre Düzeni Planı’na bu çerçevede destek olmaya hazır olduklarını söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ise Çevre Düzeni Planı çalışmalarına başladıklarını ve Bursa’daki çocuklar ve gençler de dahil tüm kesimlerin bu plana katkı koymasını beklediklerini ifade ederek, “Bursa Anayasası olacak bu plana tüm kesimlerin katılımını önemsiyoruz. Tüm tarafların katılımıyla oluşmalı kent anayasası” dedi.

Ziyarete BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Küçükkayalar’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Veda Girgin Eroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Hüsamettin Çoban, Lale Yıldız ve Zeynep Yıldız ile BUSİAD Genel Sekreteri Erol Alakoç katıldılar. 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.