SON DAKİKA
Hava Durumu

CHP Bursa’da coşkulu bayramlaşma!

CHP Bursa İl Başkanlığı tarafından Kültürpark Özgen’de bayramlaşma töreni düzenlendi. Törende konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Yapacak çok işimiz var. Heyecanımız da bir o kadar çok. Bursa’yı dünya kentleriyle yarışır hale getireceğiz.” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 10.04.2024 17:04
Haber Güncellenme Tarihi: 10.04.2024 17:04
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
CHP Bursa’da coşkulu bayramlaşma!

CHP Bursa İl Örgütünün geleneksel bayramlaşma töreni Kültürpark Özgen’de gerçekleştirildi.

Törene CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem, Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, Harmancık Belediye Başkanı Haşim Ali Arıkan, CHP Bursa Milletvekilleri, CHP Bursa İlçe Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Bayramlaşma törenine CHP Bursa İl Örgütü’nün yanı sıra çok sayıda vatandaş da yoğun ilgi gösterdi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de konuşmasında şunları söyledi:

“Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Ailenizle güzel bir bayram kutlamanız en büyük dileğim. Biz aslında çifte bayram kutluyoruz. Hepinizin büyük emeğiyle yaptığımız özverileri çalışmalar sonucunda 31 Mart akşamından sonra bayram havası esiyor. O yüzden çifte bayramı yaşıyoruz. Desteğiniz öyle değerliydi ki, size minnettarlığımı ifade etmekte zorlanıyorum. Bütün bunları sizlerle birlikte başardık. Herkese gösterdik ki, el ele verince, dayanışma olunca, hiç kimseyi ötekileştirmeyince zafere ulaşılıyor. Yeter ki birlik ve beraberlik içinde olalım. Dürüstlükle, adaletle yol yürüyeceğimi bilmenizi isterim. Bu kentin artık güzel şeyler yaşamaya ihtiyacı var. Betonun yerine yeşili, rantın yerine halkın önemli olduğunu göstermeye geldik. Bu kentte hiç kimse üşümesin, aç kalmasın, eğitimden mahrum kalmasın istiyoruz. İçinde insan olmayan hiçbir projenin öneminin olmadığını da iyi biliyoruz. Hizmetlerimizi yaparken, hiç kimseyi ayrıştırmayacağımızı da bir kez daha tüm Bursalıların huzurunda ifade etmek istiyorum. Ötekileştirme sözcüğünü reddeden bütün örgütümüz aynı şeyi düşünüyor. Halkımız sadece eşit hizmet istiyor ve bunu da sandıkta gösterdi. Bursalıların dertleriyle dertlenen yönetim anlayışıyla çalışacağız. Herkese eşit hizmet götürerek bu halka beklediğini vereceğiz. Yıllardır Nilüfer’de yapmış olduğumuz hizmetlerle orası konuşuluyorsa bundan sonra da Bursa yönetim anlayışıyla konuşulacak. Tarih ve kültürüyle, sanatıyla, sporuyla, sosyal belediyeciliği ile Bursa’yı geleceğe taşımak için çok çalışacağız. Emeklilerimize sözümüz var. Çiftçimize mazot, gübre sözümüz var. Yapacak çok işimiz var. Heyecanımız da bir o kadar çok. Bursa’yı dünya kentleriyle yarışır hale getireceğiz. Bize düşen şey çok çalışmak. Bilgimiz de var, birikimimiz de var. Sizler yanımızda oldukça her şeyi başaracağımıza inancım tam” diye konuştu.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.