SON DAKİKA
Hava Durumu

Dinçer’in seçim ofisine miting gibi açılış

AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer’in seçim irtibat ofisinin açılışı gerçekleşirken, vatandaşlar Dinçer’e yoğun ilgi gösterdi.

Haber Giriş Tarihi: 04.03.2024 14:27
Haber Güncellenme Tarihi: 04.03.2024 14:29
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Dinçer’in seçim ofisine miting gibi açılış

Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer’in seçim irtibat ofisi yoğun katılımla gerçekleşti. Önceki Dönem Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Bursa Milletvekili Mustafa Varank, AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, MHP Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Saltık, parti temsilcileri, oyuncu Bekir Aksoy ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ÇÖZÜLEMEYEN SORUN KALMAYACAK

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, “Yaklaşık 3 aydır Mudanya sokaklarında halkımızla bir aradayız. Sorunlar var ama çözümü basit. En önemli problem iletişim. Halkımızla iletişim kapıları kapanmış. Kamu kurumlarımızda iletişim kesilmiş. İnşallah bunların hepsini çözeceğiz. Her cuma günü bir mahallemizde köyümüzde halkımızla buluşacağız. 15 günde bir halk günü yapıp son vatandaşımız sorununu anlatana kadar dinleyeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş, Mudanya ile ilgili bir sürü proje gerçekleştirecek. İnşallah Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş’la birlikte çözülemeyen Mudanya’nın sorunlarını elbirliğiyle gidereceğiz. Kamu kurumlarıyla iletişimi en üst seviyeye getireceğiz. Ben Mudanya’da yaşlılarımıza evlat, büyüklerimize kardeş, çocuklarımızın abisi, yaşıtlarımızın dostu olarak Mudanyamıza hizmet edeceğim” diye konuştu.

MUDANYA ÖRNEK GÖSTERİLECEK

Önceki Dönem Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Bursa Milletvekili Mustafa Varank ise “Bu coşkulu kalabalığı görünce anladım ki Mudanya işi bitirmiş. Biz Mudanya’yı gerçek belediyecilikle buluşturmak istiyoruz. Mudanya sadece Türkiye’de değil tüm dünyada anlatılabilecek güzellikte bir yer. Biz Mudanya’yı dünyada örnek gösterilecek bir yer olması için AK belediyecilikle tanıştırmak istiyoruz. Bizim gayemiz, ilçemize, şehrimize ülkemize hizmet etmek. Taş üstüne taş koymak. Biz Mudanya Bursa’nın, Türkiye’nin en güzel ilçesi olsun istiyoruz” ifadelerini kullandı.

KANAYAN YARAMIZ

AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan da “Bizleri yalnız bırakmayan teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Mudanya bizim kanayan yaramız. 2 dönem önce Hasan Aktürk döneminde yapılan hizmetlerin üzerine bir şey konulmadı. Gerçek belediyecilik için Mudanya’nın AK Parti’ye ihtiyacı var. Gökhan Dinçer kardeşimize sahip çıkmanızı bekliyoruz” şeklinde konuştu.

GÖKHAN DİNÇER’E SAHİP ÇIKIN

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise “İnşallah 31 Mart’ta Mudanya’yı AK Parti belediyeciliği ile yeniden hizmetle buluşturacağız. Gökhan benim kardeşim evladım gibi. Beraber görev yaptık. Gökhan kardeşime sahip çıkmanızı istiyorum. Mudanya’yı turizm anlamında da ileri taşımak inşallah bize nasip olacak” dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.