SON DAKİKA
Hava Durumu

Dinçer: Mudanya’da sorunları birlikte çözeceğiz

AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, “Kurumlar ve vatandaşlarla barışık şekilde çalışıp, sorunları birlikte çözeceğiz” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 03.03.2024 14:25
Haber Güncellenme Tarihi: 03.03.2024 14:25
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Dinçer: Mudanya’da sorunları birlikte çözeceğiz

Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Mudanya’nın caddelerinde köylerinde halkla içiçe olan Dinçer, Güzelyalı Su Ürünleri Kooperatifi’ni ziyaret etti. İlçenin sorunlarını tespit ettiklerini söyleyen AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, “Zaten sorunlar belli. Ancak, sorun varsa çözüm de var. Çözümü isteyecek ve çözümün peşinde koşacak insanlara ihtiyaç var biz de geldik. Sorunların peşinde koşup çözüm üreteceğiz. Kurumlarla ve vatandaşla barışık herkesin belediyesi olacağız. Merkezi hükümet, Büyükşehir Belediyesi’yle birlikte yatırımları getireceğiz” dedi.

EN KIYMETLİ ŞEY DOSTLUK

“Eksik kalan meseleleri çözmek için çaba harcayacağız” diyen Dinçer, “En önemli mesele dostluk ortamının, abi kardeş ortamının devam etmesi. Sizleri büyüğüm olarak görüyorum, siz de beni kardeşiniz olarak görün. 24 saat telefonumuz açık olacak her türlü konuda emrinizde koşacağız. Dün de öyleydik, yarın da öyle koşacağız. En kıymetli şey dostluk. Marina ile ilgili çalışma yapıyoruz. Sizlerin de önerileriyle daha güzelini yapacağız” ifadelerini kullandı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.