SON DAKİKA
Hava Durumu

EN TAKSİ Bursa’da

Bursa’da taksilere gelen tarife zammı sonrası oluşan kilometrelerce tarife değişim sırası mağduriyeti akıllı taksi uygulaması olan EN TAKSİ ile ortadan kaldırıldı.

Haber Giriş Tarihi: 05.02.2024 17:40
Haber Güncellenme Tarihi: 05.02.2024 17:40
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
EN TAKSİ Bursa’da

İzmir ve Ankara’da taksi sorununu geliştirdikleri uygulama ile çözüme kavuşturan ve büyükşehirlere örnek olan EN TAKSİ, Bursa’da aktif olarak hizmet veren taksileri teknolojiyle donatmaya başladı.

Sürücünün ve yolcunun güvenliğini ilk sırada amaç edinen sistem, tepeden tırnağa kameralar ile donatılarak yolculuk anı ve sonrasında oluşabilecek tehlikeyi ve zararı ortadan kaldırmayı ilke edinerek güvenli sürüşü ön plana çıkarıyor.

EN TAKSİ uygulaması ayrıca taksilerde yaşanan en büyük sorunlardan birisi olan kayıp eşya sorununu, yolcunun sadece seyahat yaptığı lokasyonları sistem üzerinden bildirmesiyle beraber araca ulaşarak kayıp eşyaların bulunma oranını yüzde 5’ten yüzde 90 seviyesine çıkarıyor.

Ayrıca araç ve plaka sahipleri araçların günlük performans, konum bilgilerini ve doluluk oranları gibi bilgilere erişerek profesyonel bir işletme haline gelmeleri amaçlanıyor. Aplikasyon üzerinden tek tuşla araç içerisinden çağrı merkezine 4 dil seçeneği ile hızlı bir şekilde iletişim sağlanabilecek.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.