SON DAKİKA
Hava Durumu

Koşar adım LÖSEV Bursa’da

Gönüllü koşucular lösemi ve kanser tedavisi gören çocukların eğitim ihtiyaçlarına umut olmak için “Biz Koşalım, Onlar Okusun” sloganıyla maratonlarda koşacak.

Haber Giriş Tarihi: 03.07.2024 22:59
Haber Güncellenme Tarihi: 03.07.2024 22:59
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Koşar adım LÖSEV Bursa’da

Lösemi ve kanser mücadelesi veren çocuklar için sayıları 10 milyona yaklaşan LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı gönüllüleri kansere karşı farkındalık ve kaynak sağlamak adına birçok projede buluşuyor. Türkiye’nin farklı noktalarında gerçekleşen sportif aktivite ve maratonlara “Koşar Adım LÖSEV” adıyla katılan LÖSEV Gönüllüleri yaklaşan Bursa koşuları için hazırlıklara başladı.

Her yıl olduğu gibi bu sene de Türkiye’ nin her noktasından gönüllü koşucularıyla maratonlarda lösemili çocukların eğitimi için koşan LÖSEV, bu yıl Bursa koşularına hazırlanıyor. Gönüllüler hem sağlıklı yaşama dikkat çekiyor hem de lösemi ve kanserle mücadele eden miniklerin hayatına dokunuyor.

Bursa’ da düzenlenecek birçok sportif organizasyonun içinde gönüllüleri ile yer almaya hazırlanan LÖSEV, Bursa’ nın her noktasından tüm gönüllülerini maraton koşucusu olmaya çağırıyor. “Sen de Koşar Adım LÖSEV Takımında yer alabilirsin” diyen LÖSEV, hala süren online başvuru ile LÖSEV hedefleri için tüm katılımcıların kendi adıyla veya şirket olarak, online bağış kampanyaları başlatarak, lösemili çocukların eğitimlerine destek olabileceklerini duyurdu.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.