SON DAKİKA
Hava Durumu

Kozmetik sektörü dördüncü kez Bursa’da buluşacak

Network Fuarcılık tarafından düzenlenen BUCOS 4. Kozmetik ve Güzellik Fuarı, 9-11 Şubat 2024 tarihlerinde bir kez daha kozmetik ve güzellik sektörünü Bursa’da buluşturacak.

Haber Giriş Tarihi: 04.02.2024 16:53
Haber Güncellenme Tarihi: 04.02.2024 16:53
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Kozmetik sektörü dördüncü kez Bursa’da buluşacak

Fuarla ilgili açıklamalarda bulunan Network Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eker, 21. Fuarlarını gerçekleştireceklerini belirterek, “Kozmetik ve güzellik sektörü her geçen gün büyüyor. Haliyle kozmetik ve güzellik sektörüne yönelik ürün ve hizmet arz eden kozmetik, makyaj firmaları, medikal ürün ve cihaz firmaları, cilt ve saç bakım firmaları, kuaför ve berber ürün firmaları ve güzellik akademileri kendilerini tanıtmak istiyorlar. BUCOS 4. Kozmetik ve Güzellik Fuarımızı da bu yaklaşımla gerçekleştiriyoruz. Fuarımıza, güzellik uzmanları, estetisyenler, kuaför ve berberler, doktorlar, dermatologlar, eczacılar, diyetisyenler ve sektöre ilgi duyan halkımızı da fuara ziyaretçi olarak bekliyoruz” dedi.

9-11 Şubat 2024 tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kuaförler Odası, Bursa Berberler Odası ve BESDER Bursa Estetik Sektörü Çalışanları Derneği’nin katkıları ile gerçekleştirilecek fuarda İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Bursa, Balıkesir, Eskişehir, Kayseri, Çankırı, Adana, Antalya, Muğla gibi onlarca farklı ilden 50 firma stant açacak.

3 gün sürecek ve 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek fuarın etkinlik sahnesinde ise onlarca eğitim ve workshop sunumları ziyaretçiler ile buluşacak.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.