SON DAKİKA
Hava Durumu

OSMEK kursiyerlerinden serbest bölgeye gezi

Osmangazi Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (OSMEK) bünyesinde Dış Ticaret Uzmanlığı kursunu katılan 30 kursiyer için, Bursa Serbest Bölge’ye eğitim gezisi düzenlendi.

Haber Giriş Tarihi: 19.05.2024 12:41
Haber Güncellenme Tarihi: 19.05.2024 12:41
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
OSMEK kursiyerlerinden serbest bölgeye gezi

Dış ticaret, lojistik ve sermaye piyasası konusunda Dış Ticaret Uzmanlığı eğitimi veren Selda Özyeşil nezaretinde düzenlenen eğitim gezisine 30 kursiyer katıldı. Bursa Serbest Bölge üst düzey yöneticileri tarafından karşılanan kursiyerlere serbest bölgenin çalışmaları hakkında bilgi verildi. Grup daha sora Bursa Serbest Bölge içindeki Çimtaş Metal Boru Fabrikası’nı ziyaret etti. Kursiyerlere Çimtaş’ın üretim süreci ile ilgili brifing verildi.

Selda Özyeşil, OSMEK olarak kursiyerlere sadece teorik değil pratik bilgiler de vermek için bu ve benzeri geziler düzenlediklerini ifade etti. Kursiyerlerin Bursa Serbest Bölge’de dış ticaret ile ilgili öğrendikleri teorik bilgileri, bölgenin üst düzey uzmanlarına yönlendirdikleri sorularla pratikte de öğrenme fırsatı bulduklarını ifade eden Özyeşil, “Kurslarımızı bitirenlerin hem teorik hem de pratik olarak yetişmesi için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.