SON DAKİKA
Hava Durumu

Şadi Özdemir, Mestanlı Derneğine üye oldu

Yerel seçimler öncesi üyelik başvurusunu sözlü olarak yapan Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Mestanlı Derneği üyeliğini resmileştirdi.

Haber Giriş Tarihi: 11.05.2024 18:55
Haber Güncellenme Tarihi: 11.05.2024 18:55
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Şadi Özdemir, Mestanlı Derneğine üye oldu

Mestanlı Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mestaniye Efe ve yönetim kurulu üyeleri Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir’i ziyaret etti. Başkan Özdemir, yerel seçim öncesi dernek ziyaretinde ifade ettiği gibi kendisini Mestanlılar derneği üyesi yapan formu makamında imzaladı.

Nilüfer Belediyesi’nde dernek üyelerinin de katıldığı ziyarette yeni dönemde yapılacak çalışmalarla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Şadi Özdemir, Balkan göçmenlerinin, Bursa’nın ekonomik ve sosyal yaşama olan katkısının büyük olduğunu belirtirken, ‘Arkadaşlarım, dostlarım, belediye çalışanlarının çoğu göçmen. Aslında biraz araştırsak bende de göçmenlik vardır’ dedi. Başkan Özdemir, Nilüfer İlçesi’ndeki Mestanlılar Derneği’nin gönlünde ayrı bir yeri olduğunu ifade ederken yeni dönemde STK’larla beraber hareket ederek önemli projelere imza atmak istediğini söyledi.

Gerek proje ve etkinliklerde Nilüfer Belediyesi’nin her zaman desteğini aldıklarını belirten Mestanlı Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mestaniye Efe, Başkan Özdemir’e başarılar diledi. Her iki başkan yeni dönemde de dayanışma içinde olacaklarını vurguladılar.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.