SON DAKİKA
Hava Durumu

Emekli aylığına zam olacak mı? AK Parti'den açıklama...

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, en düşük emekli aylığına ilişkin, “Üzerinde çalışılıyor. Çalışma devam ediyor. Henüz karar verilmiş değil” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 08.07.2024 19:26
Haber Güncellenme Tarihi: 08.07.2024 19:26
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Emekli aylığına zam olacak mı? AK Parti'den açıklama...

Çelik, “Üzerinde çalışılıyor. Çalışma devam ediyor. Henüz karar verilmiş değil. Şu zamana yetişir mi diye bir değerlendirme yapmamız söz konusu değil. OVP’nin korunması esas olmak üzere toplumumuzun her kesiminin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
Çelik, başıboş sokak köpekleri konusunda son noktayı koymak üzere olduklarını, bu hafta düzenlemeyi Meclise yetiştirmeye çalışacaklarını söyledi. Suriye Cumhurbaşkanı Beşşar Esad’ın Türkiye’ye daveti ile ilgili soru üzerine ise Çelik, “Bunun eylem planıyla ilgili çalışmalar devam ediyor arkadaşlar. Henüz bir davet gerçekleşmedi. Dolayısıyla herhangi bir tarih de şu anda söz konusu değil. Davetin gerçekleşmesi, zamanı ve nerede olacağı, bu çalışılan eylem planı çerçevesinde tabii ki muhataplarımızla da mutabakata varılarak söz konusu olacaktır. Şu anda bir davet henüz gerçekleşmemiştir. Dolayısıyla yer ve zaman konusunda da herhangi bir netlik yoktur” dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.