SON DAKİKA
Hava Durumu

Ayşe Ateş’ten Ümit Özdağ’a ziyaret

Öldürülen Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş’in lider ziyaretleri sürüyor. Ayşe Ateş, Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ’ı ziyaretini sosyal medya hesabından duyurdu.

Haber Giriş Tarihi: 14.06.2024 19:00
Haber Güncellenme Tarihi: 14.06.2024 19:00
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Ayşe Ateş’ten Ümit Özdağ’a ziyaret

Ankara’da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, Ümit Özdağ ile görüştü. Zafer Partisi Genel Merkezi’nde yapılan görüşme sosyal medya hesabından da paylaşıldı.

“TORBACILARA KATLETTİRİLEN ŞEHİT…”

Ümit Özdağ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Şehit Sinan Ateş’in muhterem eşi Ayşe Ateş, Zafer Partisi Genel Merkezi’nde ziyaretimize gelerek, yaşanan son gelişmeleri paylaştı ve desteğimizin devam etmesini istedi. Torbacılara katlettirilen Şehit Sinan Ateş’in cinayeti aydınlatılana kadar desteğimizin devam edeceğini belirttik. Nazik ziyaretleri için Ateş ailesine teşekkür ediyorum.”

Paylaşımı alıntılayan Ayşe Ateş, şu ifadeleri kullandı:

“Zafer Partisi Genel Başkanı Sayın Ümit Özdağ’ı makamında ziyaret ederek geçmişten bugüne süregelen desteği için teşekkürlerimi iletip 1 Temmuz günü yapılacak olan ilk duruşmamıza kurmaylarıyla birlikte katılmasını rica ettim. Sayın Özdağ, karanlık bir elin sürekli dava dosyasının üzerinde gezindiği bu siyasi cinayet aydınlatılana dek bizimle birlikte olacağını yineledi. Hoşgörülü, nazik ve kibar sohbeti için teşekkür ediyorum.”

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.