SON DAKİKA
Hava Durumu

Bahçeli’den sert sözler: Dünün ülkücü katilleri…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkücü Şehitleri Anma Günü’nde Ülkücü Şehitler Anıtı’nda “Dünün ülkücü katillerinin ülkücü savunması yapması tam bir yutturmacadır. Elinde ve vicdanında kan bulunanlarla kesinle hesaplaşacağız.” dedi

Haber Giriş Tarihi: 27.05.2024 14:43
Haber Güncellenme Tarihi: 27.05.2024 14:43
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Bahçeli’den sert sözler: Dünün ülkücü katilleri…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkücü Şehitleri Anma Günü’nde Ülkücü Şehitler Anıtı’nı ziyaret ettikten sonra açıklamalarda bulundu.

İşte Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar:

“İman ve inancıyla çelikleşen, irade ve idealleriyle çevikleşen, tehdit ve tehlikeler karşısında çelişkiye düşmeyen, korkuya ve korkuluklara eyvallah etmeyen, haklı ve meşru mücadelede hayatını ortaya koymaktan çekinmeyenlerin ortak unvanı tarih boyunca ‘kahramanlık’ olarak isimlendirilmiştir. Destan oldular, dilden anlatıldılar.

Ülkücü şehitlerimiz ölmedi, onlar diridir. Biz şehitlerimizle birlikte nefes alıyor, hedeflerimizi onlarla birlikte çiziyoruz. Onlara mahcup olmak istemiyoruz. Yalan ve iftiralara göğüs geriyoruz. Ülkücü görünen, ülkücülükten geçinenlerin kirli oyunlarını bozuyoruz.

Dünün ülkücü katillerinin ülkücü savunması yapması tam bir yutturmacadır. Elinde ve vicdanında kan bulunanlarla kesinle hesaplaşacağız.

Halk TV, Now ve Sözcü olmak üzere, itibar cellatlarına soyunan, kimler varsa mahkemede dinlenmelerini, bilgi ve belgelerini mahkemeye sunmalarını istiyoruz. Bu konuda başvuruyu en kısa sürede yapacağız. Hesaplaşacağız kesinlikle helalleşmeyeceğiz.”

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.