SON DAKİKA
Hava Durumu

Buket Aydın ve Şaban Sevinç arasında sert tartışma! Yayını terk etti

Katıldıkları televizyon programında Buket Aydın ile Şaban Sevinç arasında tartışma çıktı. Buket Aydın, Şaban Sevinç’in “CHP delegesi kredi kartı ile saat almaya benzemez” sözlerinin ardından programı terketti.

Haber Giriş Tarihi: 10.07.2024 00:54
Haber Güncellenme Tarihi: 10.07.2024 00:54
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Buket Aydın ve Şaban Sevinç arasında sert tartışma! Yayını terk etti

Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç, tv100.com yazarı Hacı Yakışıklı, Haberet.com Genel Yayın Yönetmeni Buket Aydın, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Barış Doster ve Güvenlik Uzmanı Coşkun Başbuğ, Cansu Canan ile Özgür İfade programının konuğu oldu.

Programda Buket Aydın ile Şaban Sevinç arasında gerginlik yaşandı.

Gazeteci Şaban Sevinç ve Buket Aydın ‘tv100’ kanalına konuk oldular. Ancak stüdyoda gergin anlar yaşandı ve Şaban Sevinç’in Buket Aydın’a kredi kartı göndermesi sonucu Aydın, adeta açtı ağzını yumdu gözünü. Şaban Sevinç, “Parayla pek çok şey alabilirsin ama CHP delegesini alamazsın.” diyerek sözlerine başladı.

Ardından ise Sevinç’in “Kredi kartıyla saat almaya benzemiyor.” demesiyle Buket Aydın, “Ben kredi kartıyla saat almadım.” dedi ve ayaklandı. Şaban Sevinç’e, “Haddini bil, bu adam çok saygısız ve terbiyesiz bir insan ben bu yayını terk ediyorum. Ben bu kadar rezil seviyesiz bir kişiyle yayına devam etmem. Hadsizsin Şaban Sevinç.” sözlerini kullanarak stüdyoyu terk etti.

İKİLİ ARASINDA GEÇENLER

Şaban sevinç: Parayla pek çok şeyi satın alabilirsin, pahalı saat alabilirsin, pahalı kolye pahalı yüzük alabilirsin. Ama CHP delegesini satın alamazsın. Bu Cumhuriyet Halk Partisine karşı yapılmış bir iftiradır.

Buket Aydın: Birde Ekrem İmamoğlu, zaten kendsinide ekrem imamoğlu konuşturuyor.

Şaban Sevinç: Kredi kartıyla bir şey almaya benzemiyor bu , saat almaya benzemiyor.

Buket Aydın: Ben kredi karıyla saat almadım Şaban bey

Şaban Sevinç: Sana demiyorum

Buket Aydın: Kime diyorsun, görüyorsunuz değil mi yaptığı şeyi. Twiterda sürekli kredi kartı üzerinden saat üzerinden gündem yapılmaya çalışılan benim. Sana kim yazıyor  50 saatir o mesajları Şaban Sevinç. Seni kim  böyle yönlendiriyor. Şov yapma. Haddini bil.

Şaban Sevinç’e, “Haddini bil, bu adam çok saygısız ve terbiyesiz bir insan ben bu yayını terk ediyorum. Ben bu kadar rezil seviyesiz bir kişiyle yayına devam etmem. Hadsizsin Şaban Sevinç.” sözlerini kullandı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.