SON DAKİKA
Hava Durumu

Erdoğan emekliler için konuştu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu.

Haber Giriş Tarihi: 24.08.2023 15:25
Haber Güncellenme Tarihi: 24.08.2023 15:25
https://www.haberindogrusu.com
Erdoğan emekliler için konuştu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları: Toplantımızı siyasi mücadelemiz açısından anlamlı bir tarihte gerçekleştirdik.

ATO'ya geçerek partimizin kuruluşunu coşkuyla kutlayacağız. Hem hafızamızı tazeleyecek hem de geçmişin tecrübeleriyle geleceğe yön vereceğiz.

ASIL SKANDALLAR GÜNDEME GELMEDİ

3 ay önce ülkemizin en önemli seçimlerinden birini gerçekleştirdik. Seçimler aylar önce neticelenmesine rağmen 28 Mayıs'ın artçı sarsıntıları sürüyor.

Millete umut diye sundukları masanın altında kirli pazarlıkları saklamışlar. Pandoranın kutusu açıldıkça siyasi ahlak dersi verenlerin gerçek yüzü ortaya çıkıyor.

Ortaya saçılanlar buz dağının görünen yüzü. Asıl skandallar kamuoyuna gelmedi. Ortaya saçılan buzdağının görünen kısmı. Bu pilav daha çok su kaldıracaktır. Kılıçdaroğlu'nun bölücü örgütün temsilcilerine neler vaat ettiklerini bilmiyoruz.

KANDİL'E NE VADETTİNİZ?

Kapısını çaldığınız her partiye bir bakanlıkta gittiniz, önünüze çıkana devleti rehin verdiniz.

Acaba Kandil'deki terör baronlarına ne vaat ettiniz, onları heyecanlandıran neydi? ABD'deki hamburgercide 8 saat boyunca kimlerle ne konuştunuz? Kazanıyoruz tiyatrosunu neden oynadınız? Devletimizin kurumlarını niçin itibarsızlaştırmaya çalıştınız? Kılıçdaroğlu ve şükarasının bunları cevaplaması gerekiyor.

Önce çıksınlar millete hesap versinler... Bize partimizi ve ittifak ortaklarımıza laf söylemek yerine hayal sattıkları CHP seçmeninden özür dilesinler.

6 ŞUBAT DEPREMİ ASIL GÜNDEMİMİZ

Karşı karşıya olduğumuz bu tablo bizim işimizi daha da zorlaştırmaktadır. 6 Şubat depreminin yaralarının bir an önce sarılması asıl gündemimizdir.

Depremlerin unutulmasına izin veremeyiz. Depremzede her bir vatandaşımızın maddi kaybını yerine koyana kadar yorulmadan çalışacağız. 319 bin konutu ilk bir sene içinde hak sahiplerine teslim edeceğiz. Enflasyonun çıkardığı sorunları giderecek adımları atıyoruz. 

OTOMOBİL FİYATLARI, EMLAK PİYASASI...

Enflasyonun insanımızın hayatındaki olumsuzlukları giderecek adımları atıyoruz. Otomobil piyasasındaki fiyatlar stabilize oluyor.

Emlakta da fiyatlar dengelenecek. Faiz fiyat balonu söndükçe milletimiz daha da rahatlayacak.

EMEKLİLER İÇİN ADIM ATILACAK

Emeklilerimizden gelen serzenişin farkındayız. Gereken adımları yıl sonuna kadar atacağız.

SÖZLERİN ARKASINDAYIZ

Üniversiteli genç ve ev hanımlarına verdiğimiz sözlerin arkasındayız, yerine getireceğiz. 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.