SON DAKİKA
Hava Durumu

Erkan Petekkaya’dan Erdoğan’a yardım çağrısı

Oyuncu Erkan Petekkaya, Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek mahallesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çağrıda bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 02.06.2024 09:55
Haber Güncellenme Tarihi: 02.06.2024 09:55
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Erkan Petekkaya’dan Erdoğan’a yardım çağrısı

Oyuncu Erkan Petekkaya, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek mahallesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yardım çağrısında bulundu.

“SİZİN BİLMEDİĞİNİZ ŞEYLER DÖNÜYOR”

Paylaşımında Petekkaya şunları ifade etti:

“Sn. Cumhurbaşkanım. Eminiz ki ülkemiz içerisinde boğuştuğunuz birçok sorun var. Ama Göcek ülkemizin cenneti, gözbebeğidir. Bizim gözbebeğimize bazı firmalar MUÇEV vasıtasıyla kiralayıp Göcek’teki yerlileri, gerçek toprak sahiplerini çeşitli katakullilerle kandırmaya çalışıp ve ellerindeki bütün serveti, sevgilerini, memleketlerine duydukları saygıyı, hepsini bu şirket yok etmiştir.

Adım Erkan Petekkaya. 20 yıldır Göcek’teyim. Bu sahildeki teknecilerin ve buradaki gerçek sahiplerin haklı olduğuna inanıyorum. Onlar adına sizden yardım rica ediyorum. Sizin bilmediğiniz şeyler dönüyor. Son olarak Sn. Cumhurbaşkanım, Göcek’teki tüm tekne sahiplerinin, buranın gerçek sahiplerinin, bu insanların olduğuna inanıyorum. Sizden onlar adına yardım rica ediyorum. Amerikalıların Kızılderililere yaptıklarını şimdi burada yapıyorlar. Saygılarımla.”

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.