SON DAKİKA
Hava Durumu

Göktaş: Türkiye Koruyucu Aile Akademisi kurulacak

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, koruyucu ailelere verilen eğitimleri daha sistematik bir hale getirmek için bir Türkiye Koruyucu Aile Akademisi kurmayı planladıklarını söyledi.

Haber Giriş Tarihi: 21.03.2024 22:02
Haber Güncellenme Tarihi: 21.03.2024 22:02
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Göktaş: Türkiye Koruyucu Aile Akademisi kurulacak

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın, Gönül Elçileri Projesi kapsamında, Çankaya Köşkü’nde, koruyucu ailelerle vali eşlerine verdiği iftardaki konuşmasına, herkesin ramazan ayını kutlayarak başladı.

Bu ayın bütün dünyada sevginin ve merhametin çoğaldığı bir ay olması temennisinde bulunan Göktaş, “Filistin’de yaşam mücadelesi veren kardeşlerimiz için huzur ve barış getirmesini diliyorum” diye konuştu.

Çocukları en büyük zenginlik olarak nitelendiren Göktaş, “Çocuklar yüreğimizin sevinci, yuvamızın neşesi, hayatımızın her dem baharıdır. Çocuklarımıza sağlıklı ve güvenilir bir aile ortamı hazırlamak için çalışıyoruz. Bu kapsamda saygıdeğer Emine Erdoğan Hanımefendi’nin öncülüğü ve himayelerinde ve siz değerli misafirlerimizin desteğiyle çok kıymetli bir proje yürütüyoruz. Gönül Elçileri Koruyucu Aile Programı ile çocuklarımıza sevgi ve şefkatle büyüyecekleri bir aile ortamı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.