SON DAKİKA
Hava Durumu

İletişim Başkanı’ndan 6 Şubat paylaşımı: Asrın birlikteliği

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından, 6 Şubat’taki Kahramanmaraş merkezli depremlerin birinci yılı dolayısıyla hazırlanan kamu spotunu paylaştı.

Haber Giriş Tarihi: 04.02.2024 22:23
Haber Güncellenme Tarihi: 04.02.2024 22:23
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
İletişim Başkanı’ndan 6 Şubat paylaşımı: Asrın birlikteliği

Türkiye, 6 Şubat 2023’te Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremle sarsılmıştı. Depremlerde 50 bine yakın kişi hayatını kaybetmişti.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından, 6 Şubat’taki Kahramanmaraş merkezli depremlerin birinci yılı dolayısıyla hazırlanan kamu spotunu paylaştı.

Paylaşımında, 6 Şubat’tan bu yana 14 milyon insanın kalbinin, tüm Türkiye’nin göğsünde atmaya devam ettiğini belirten Altun, şunları kaydetti:

“Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm birimleri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde, hassasiyetle yürütülen koordinasyon içerisinde depremin açtığı yaraları sarmak için büyük bir inanç ve kararlılıkla çalışıyor. Her zaman olduğu gibi bugün de aynı kararlılıkla ayakta duruyoruz. Birlikte başardıklarımızla ve geçmişimizden aldığımız güçle daha da güçleneceğiz. Biz birlikte Türkiye’yiz. Devlet-millet el ele, bir aradayız, güçlüyüz ve geleceğe umutla bakıyoruz. Asrın birlikteliği.”

“Biz birlikte Türkiye’yiz” ve “Devlet-millet el ele” vurgusu yapılan kamu spotunda, “Asrın birlikteliği” logosu kullanıldı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.