SON DAKİKA
Hava Durumu

Kabinede değişiklik olacak mı? İşte yanıtı...

TGRT Ankara Haber Koordinatörü Ahmet Sözcan, canlı yayında çok çarpıcı bir kulis bilgisi paylaştı. Sözcan, son anda bir değişiklik olmadığı takdirde kabinede bu gece değişikliğe gidileceğini öne sürdü.

Haber Giriş Tarihi: 01.07.2024 13:33
Haber Güncellenme Tarihi: 01.07.2024 13:33
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Kabinede değişiklik olacak mı? İşte yanıtı...

Kabinede değişikliğe gidileceği iddiaları uzun süredir konuşuluyor. Konuya ilişkin çok çarpıcı bir kulis bilgisi paylaşıldı. TGRT Ankara Haber Koordinatörü Ahmet Sözcan, son anda bir değişiklik olmazsa kabinedeki değişimin bu gece gerçekleşeceğini iddia etti.

Sözcan konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Herkes cuma gecesine kilitlenmişti, bekleyenler oldu ama değişiklik yapılmadı. Ben ne zaman olacağını söyleyeyim; o gece bu gece... Haber kaynaklarımın verdiği bilgi doğruysa ve son anda bir değişiklik olmazsa Kabine değişikliği bu gece gerçekleşecek. Onun için Resmi Gazete'nin yayın saatine saatlerimizi kurabiliriz. Neden bugün yapılacak? Çünkü yarın Kabine toplantısı var... Cumhurbaşkanı Erdoğan yarın Kabine'yi topluyor; bana gelen bilgiye göre bu gece kaç bakan gidecekse, yarın yerlerine gelen bakanlar Kabine toplantısında yer alacak. Dediğim gibi son anda bir değişiklik olmazsa bu gece değişiklik olacağına dair güçlü sinyaller aldım" dedi.

'BAKAN KOCA İSTİFA ETTİ' İDDİASI

Öte yandan Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın istifa ettiği, bazı bakanların da görevden alınacağı öne sürülmüştü. Ancak bu iddiaların gerçeği yansıtmadığı ortaya çıkmıştı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.