SON DAKİKA
Hava Durumu

Özel ‘Cumhur İttifakı’nda sorunlar var’ demişti, AK Parti’den yanıt geldi

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Cumhur İttifakı güçlü bir birliktelikle yoluna devam etmektedir ve her türlü saldırganlığa siyaset ve hukuk zemininde cevap verecek güçtedir” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 13.06.2024 18:55
Haber Güncellenme Tarihi: 13.06.2024 18:55
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Özel ‘Cumhur İttifakı’nda sorunlar var’ demişti, AK Parti’den yanıt geldi

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Çelik, “CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in Cumhur İttifakı’nın birliğinde ve bütünlüğünde bir sorun olduğunu düşünmesi beyhude bir yaklaşımdır. Özel’in Cumhur İttifakı bileşenlerine ‘suç ortağı’ demesi ise siyasi nezaket atmosferine yakışmayan saygısız bir siyasi saldırganlıktır. Cumhur İttifakı güçlü bir birliktelikle yoluna devam etmektedir ve her türlü saldırganlığa siyaset ve hukuk zemininde cevap verecek güçtedir. Özel’in Cumhurbaşkanımızın iadeiziyareti sonrasında bu şekilde yakışıksız bir açıklama yapmasını, yürüttüğü siyasete dönük olarak CHP içinde meydana gelen rahatsızlıkları giderme çabası olarak görüyoruz” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, “Belli ki Cumhur İttifakı’nda sorunlar var. Cumhur İttifakı’nın sorunları Cumhur İttifakı’nın sorunlarıdır. Bizim kimseyle bir tartışmamız, gerginliğimiz yok. Sayın Bahçeli’ye bir davette bulunayım Sayın Bahçeli memnun değilse bizim ittifakımıza Türkiye İttifakı’na katılabilir. Kimse bize ittifak önermesin” demişti.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.