SON DAKİKA
Hava Durumu

Süleyman Soylu'dan sert çıkış

AK Parti Milletvekili Süleyman Soylu, “Yemek yemeğe gittiğim yalanını magazinleştirenlerin mesleki ahlakı olmadığı malumdur.” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 27.08.2023 14:28
Haber Güncellenme Tarihi: 27.08.2023 14:28
https://www.haberindogrusu.com
Süleyman Soylu'dan sert çıkış

Yassıada’nın milyonlarca kaynak aktarılarak dönüştürüldükten sonra halkın ilgisini çekmediği, öte yandan Bilal Erdoğan ve Süleyman Soylu gibi isimlerin yemek yemek ve gezmek amaçlı adayı ziyaret ettiği öne sürüldü.

Süleyman Soylu sosyal medya hesabından iddiaları yalanlayarak, ‘haberi yayımlayan gazetelerin seçimin ardından itibarsızlaştırma kampanyası yürüttüğünü’ savundu.

Soylu’nun açıklaması şöyle:

“Görevden ayrıldıktan sonra DA Sözcü, Karar, Cumhuriyet, Birgün, Halk TV, T24… 14-28 Mayıs yenilgisinin etkisiyle, Tam da beklediğimiz gibi sipariş itibarsızlaştırma “haber”lerine devam ediyor. Ortak nefret ettikleri kelimelerden derleme; Yassıada, “AKP”, Cami, İmam, Süleyman Soylu Birgün ve Cumhuriyet gazetelerinin haberleri tamamen gerçek dışıdır…

Hassasiyetim; Terör örgütü yayın organının Yassıada’yı itibarsızlaştırmasıdır. Eşimle Yassıada’da, iki yıl önce müzeye gittiğimi ben paylaştım. Ama yemek yemeğe gittiğim yalanını magazinleştirenlerin mesleki ahlakı olmadığı malumdur.”

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.