SON DAKİKA
Hava Durumu

Aziz Yıldırım: Antrenörüm Mourinho’dur

Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı Aziz Yıldırım, teknik direktör adayı Jose Mourinho’yla 1 Haziran Cumartesi günü bir araya geleceğini belirterek 'Mourinho gelecek. 3 yıllık antrenörüm Mourinho’dur” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 30.05.2024 00:19
Haber Güncellenme Tarihi: 30.05.2024 00:19
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Aziz Yıldırım: Antrenörüm Mourinho’dur

Kongre çalışmaları kapsamında Ankara’daki JW Marriott Hotel’de genel kurul üyeleriyle bir araya gelen Aziz Yıldırım, Jose Mourinho’yu, anlaşmaları durumunda haftaya İstanbul’a getireceğini belirtti.

‘TRANSFERİ MOURİNHO’YLA KONUŞMADAN BİR ŞEY DİYEMEM’

Yıldırım, “Şampiyon yapmak için geliyorum. Yoksa ‘Ben şampiyon yapmayacağım etmeyeceğim’ sözüm yok. Mourinho’yla ben ve Önder Bey 2 saat konuştuk. Şartlarda anlaştık gelmesi yönünde. Sonra arkadaşlarımız menajeriyle görüştü. Bir sistemde anlaştık. Mourinho’yla cumartesi İngiltere’de konuşacağız. Anlaşma tam biterse problem yok. Tam biterse, önümüzdeki hafta Mourinho’yu İstanbul’a getireceğim. Transferi Mourinho’yla konuşmadan bir şey diyemem. O çalışıyor. Ondan isim alırsak açıklama yaparken söylerim” diye konuştu.

‘ŞAMPİYON OLURSAK 2 SENE SONRA UZATIRIZ’

Bir üyenin “Aykut Kocaman’ı tekrar getirecek misiniz?” sorusuna Aziz Yıldırım, “Mourinho 2 sene için geliyor. Şampiyon olursak 2 sene sonra uzatırız. Bizden sonra gelenlere sorarsınız. Öyle bir fikrimiz yok. Mourinho gelecek. 3 yıllık antrenörüm Mourinho’dur” cevabını verdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.