SON DAKİKA
Hava Durumu

BSMMMO’dan Bursaspor’a destek

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, Bursaspor’a destek vermek amacıyla basın açıklaması düzenledi.

Haber Giriş Tarihi: 04.06.2024 15:00
Haber Güncellenme Tarihi: 04.06.2024 15:00
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
BSMMMO’dan Bursaspor’a destek

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (BSMMMO) tarafından, Bursaspor’a destek vermek amacıyla Bursa Akademik Odalar’da basın açıklaması gerçekleştirdi.

Basın açıklamasını düzenleyen Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Hüseyin Halil, “Akınspor, Acar İdman Yurdu, Demirçelikspor, İstiklalspor ve Pınarspor’un birleşmesiyle 1 Haziran 1963 yılında kurulan, 2010 yılında Süper Lig’de şampiyon olarak Türk futbol tarihine adını altın harflerle yazdıran, şehrimizin önemli değerlerinden yeşil timsahımız Bursaspor’umuzun son yıllardaki sportif başarısızlığı, bazı taraftarlarca eleştirilmekte, kulübün bulunduğu yeri hak edip etmediği tartışılmaktadır. Trabzonspor’un ardından Anadolu devrimini gerçekleştiren ikinci kulüp olarak Süper Lig’de şampiyonluğu elde ederek, başarısını kanıtlayan Bursasporumuzun geçmişteki başarıları ve Türk futboluna yaptığı katkılar, asla göz ardı edilmemelidir” ifadelerini kullandı.

“7’DEN, 70’E HER BİRİMİZE ÖNEMLİ SORUMLULUKLAR DÜŞMEKTE”

Bursaspor’un başarısının sadece futbolculara ve teknik ekibe bağlı olmadığını dile getiren Başkan Halil, “Bursaspor’umuzun başarısı, futbolcular ve teknik ekip ile birlikte; şehirdeki tüm dinamiklerin de kulübe destekleri ile mümkündür. Bu bağlamda; taraftarından kamu kurumlarına, Bakanlarımızdan milletvekillerimize, başta Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere tüm belediyelerimize, akademik odalara ve sivil toplum kuruluşlarına, iş dünyasının değerli temsilcilerine kadar 7’den 70’e her birimize önemli sorumluluklar düşmektedir.Bursasporumuzun mutlak başarısı ve potansiyelini gerçekleştirilebilmesi, tüm bu kesimlerin desteğini esirgememesi ile mümkün olacaktır” dedi.

BSMMMO’DAN BURSASPOR’A BAĞIŞ ÇAĞRISI

Başkan Halil, “Yeşil Timsahımıza gönül vermiş herkesin, taşın altına elini koyması, büyük küçük, az çok demeden katkısını sunması gerektiği kanaatindeyiz… Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olarak; bugün burada bu toplantımızla; Bursa kamuoyunun yanı sıra, aynı çatı altında hizmet verdiğimiz akademik odalarımız adına da bir farkındalık hareketi başlatmış bulunuyoruz. Her bir akademik odamızı Bursasporumuza katkı vermeye davet ediyoruz” diyerek Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu olarak Bursaspor’un yanında olduklarını ve Bursaspor’a bin 963 liralık bağış yapılması için çağrıda bulundu.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.