SON DAKİKA
Hava Durumu

Erdoğan coşkudan memnun

Yazının Giriş Tarihi: 02.02.2024 18:11
Yazının Güncellenme Tarihi: 02.02.2024 18:11

AK Parti bu işi biliyor.

Yine görkemli bir törenle Bursa'nın iddiasını ortaya koydu. 

Çünkü AK Parti'nin elindeki önemli büyükşehir belediyelerden biri olmasınedeniyle Bursa yabana atılacak şehir değildi. AK Parti teşkilatı da bunun bilincinde olarak özenle hazırlamış Tofaş Spor Salonu'nu aday tanıtım toplantısı için. 

Bursa merkez ve ilçelerinden gelen partililer salonu tıklım tıklım doldurdu. Bir o kadarı da salon dışında kaldı. Salonda coşku, heyecan ve inanmışlık vardı. Özellikli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın salona gelmesiyle coşku adeta tava yaptı. Salondaki kalabalık Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı fazlasıyla memnun etti. Bazılarının kendi yıldızını parlatma gayreti içinde olduğunu vurgulayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Amacımız Türkiye Yüzyılı'nda Bursa'ya hizmet etmek. Bunun gayreti içinde olacağız" dedi. Aday belirleme sırasında yaşanan istifalar içinde "Biz yol arkadaşlarıyla yola çıktık. Zaman zaman ayrılanlar oldu. Yol değiştirenler oldu. Başka yerlere gidenler oldu. Bundan sonrada gidenler olacak. Ancak onlar tarih çöplüğünde kalacaklar" değiştirmesinde bulundu. Adaylar için salondan destek sözü aldı. Seçime yakın bir zamanda yine Bursa'ya geleceğini de açıkladı.

Konuşmasının ardından ilçe adaylarını tek tek kürsüye çağırıp ellerini havaya kaldırdı. Adayların heyecanı gözden kaçmadı. Elbette büyük bir sorumluluk aldıklarının farkındaydılar. Cumhur İttifakı olarak MHP adaylarının tanıtıldığı toplantıda MHP milletvekilleri de hazır bulundu.

Sonuç olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa ilçelerinin belediye başkan adayları tanıtımına katılarak AK Parti'nin sahadaki çalışmasına önemli bir destek vermiş oldu. Teşkilat almış olduğu destekle seçmenin karşısına  daha güvenle çıkacak.

AK Parti teşkilatı memnun, tabii ki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Bursa'dan memnun.

Ayrıca bu toplantı özellikle Gemlik başta olmak üzere bazı ilçelerde yaşanan aday beğenmeme krizini de alevlenmeden söndürdü.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.