SON DAKİKA
Hava Durumu

Her şey Bursa için

Yazının Giriş Tarihi: 07.03.2024 21:19
Yazının Güncellenme Tarihi: 07.03.2024 21:19

Hani yaygın bir söz var;

Memleket için taş üstüne taş koyanların başımız üzerinde yeri var.

Aynen öyle...

Bursa için yapılacak her iş, uygulanacak her proje bizim için sevinç kaynağı olur. Seçim günü yaklaşıyor. Şehri yönetmeyi hedefleyen belediye başkan adayları da peş peşe projelerini açıklıyorlar. Osmangazi'de AK Parti'den Mustafa Dündar,  Nilüfer'de AK Parti adayı Celil Çolak derken son olarak da CHP Osmangazi Belediye başkan adayı Erkan Aydın proje tanıtımı yaptı. Hakikaten ayakları yere basan uygulanabilecek projeler. Bu da gösteriyor ki, kim kazanırsa kazansın kaybeden Bursa olmayacak.

Çünkü, yola çıkan her aday bu şehir için bir şeyler yapmak çabası içinde. Deyim yerindeyse taş üstüne taş koymak için hazırlanıyorlar. Adayların gayretleri daha doğrusu hedefleri bu şehirde yaşayan birey olarak beni fazlasıyla sevindirdi. 

Bursa için yapılacak her hizmet şehre artı değer katacak. Şehre yeni çehre kazandıracak. Onun için her adayın projesini dikkatli bir şekilde takip ediyoruz, doğrusu Bursa adına da seviniyoruz.

Gençlerden emeklilere, çocuklardan bayanlara, tarım arazilerine korumadan köylüye desteği önceleyen projeler için seçmen karar verecek. Kendince uygun bulduğu projenin sahibi olan adayı seçecek. Adaylar kalan 20 günlük dönemi halka projelerini anlatmak için son fırsatları olacak. Bir anlamda seçmenin karar vereceği süre oacak. Bu zamanı iyi kullanan aday 31 Mart'ta sevinen olacak.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.