SON DAKİKA
Hava Durumu

Özel'in tehlikeli çağrısı

Yazının Giriş Tarihi: 01.03.2024 13:07
Yazının Güncellenme Tarihi: 01.03.2024 13:30

Perşembe günü CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Bursa'da aday tanıtım toplantısına katıldı. Yaptığı konuşmada anketlerde farklı önde olduklarını ve çok keyifli olduğunu söyledi. Bursa'daki en büyük projelerini 'Alinur Aktaş'ı gönderip yerine Mustafa Bozbey'i getirmek olarak açıkladı.
Elbette iddialı olacak. Meydana çıkan her aday kazanmak için çalışıyor. Geçen dönem kılpayı kaybeden Bozbey'in iddiasını da biliyoruz. Bursa için projelerini öğrenme fırsatı bulduk. Bursa adına da sevindik.
Hem adayların tanıtımı, hem Bozbey'in projeleri ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in iddialı açıklamaları gayet normal ve yerinde. Bursa'yı daha doğrusu Büyükşehir'i farklı alacaklarına inanıyorlar.
Hayırlı uğurlu olsun.
Ancaaak;
Bursa'da iddialı konuşan Özgür Özel'n bir televizyon kanalında yaptığı sokak çağrısı tam bir talihsizlik. 
Halkı sokağa dökeceklermiş, ama cam çerçeve kırmayacaklarmış. Halkı terörize ederek ne elde edeceğini sanıyor ki. Ülkemizde yaşanacak bir kargaşanın Özgür Özel'e, dolayısıyla CHP'ye ne gibi faydası olabilir. Özel, bu sokak çağrısı sözünü daha önceden de kullanmıştı. Özgür Özel, parti içindeki iktidarını lorumak için ülkenin karışmasını mı bekliyor? Kaldı ki, Özgür Özel'in çağrısı partililerinde ne kadar karşılık bulur, bu da tam bir muamma...
Yoksa 31 Mart'taki seçimlerden umudunu kesti de kendince bir kılıf mı arıyor.
Kaldı ki, CHP Genel Başkanı Özgür Özel  siyasetçi olarak çözüm üretmek zorunda. Sokak teröründen medet ummak Atatürk'ün kurduğu partiye yakışmaz.
Halk huzur istiyor. Siyasetçilerin adımlarını, konuşmalarını dikkatli yapmalı. Senin canın öyle istiyor diye hiç bir vatan evladını feda edemeyiz. Bırakın fedayı hiç kimsenin burnunun kanamasını bile istemeyiz.
Ayrıca liderlikte önemli bir meziyet. Herkes lider olamaz.
Sanırım önceden de, şimdi de her konuya freni patlamış kamyon gibi sağı solu kıra kıra giden Özgür Özel'de de liderlik meziyeti yok.
Yoksa gelişi güzel konuşmaz.

Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.