SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

BATININ DEMOKRASİ ALDATMACASI

Yazının Giriş Tarihi: 16.05.2021 09:55

Konuya gündemle doğrudan girelim ‘’ Batılı zihniyetin, devlet yönetimlerinin demokrasi dediği kavram kendilerine kadardır. Onların demokrasisi İslam dünyasını ve renkli ırkları, Afrikalıyı, Asyalıyı dışarda tutar’’ . Bu tanımı reddeden sözde yurdum aydınlarına ne anlatırsanız anlatın ikna edemezsiniz. Yurdum aydını dediğim kavram Cemil Meriç’in, Atilla İlhan’ın, Necip Fazıl’ın tanımladığı gibi ‘’müstemleke aydınları’’dır. Onlar gövdesi Türkiye topraklarında zihinleri Batılı kavramlarla iğdiş edilmiş, batıda yaşasa dipnot yazdırılmayacak devşirmelerdir.  Jöntürklerin Paris izbelerinde hayran oldukları seküler batı yaşantısı dışında günümüz batı düşüncesindeki aydınımsıların kendilerine kattıkları tek şey, sorgusuz batı hayranlığı, doğunun inancına ve kültürüne karşı kayıtsız şartsız bir nefrettir. Müstemleke aydınlarının bugün ki nesli geçmişi mumla aratır durumdadır. Geçmişte sadece batılı gibi yaşamak isteyen müstemleke aydınlarının günümüz versiyonu öncelikle Türk milletine, milletin değerlerine ve devlete olan düşmanlıklarını açıkça bağıracak kadar yüzsüzleşmiştir.

Batılı devletlerin insan hakları ve demokrasi konusundaki çifte standardı milyon kez test edilmiştir. Yeni örnekler sadece bilinenin tekrarından ibarettir. İşgalci İsrail’in Filistin toplumuna 120 yıllık zulmü batının desteği ile gerçekleşti. Dünyadaki tek ‘’radikal dini terör örgütü Siyonistlere’’ Filistin’i hediye eden de başta İngiltere ve sonra ABD olmuştur. 120 yıldır bu terörü her platformda destekleyen yine aynı batılı devletler olmuştur.

Bu söylediklerim ne ezber ne de slogan. Dileyen ABD, İngiltere, Fransa, İspanya, hâsılı Avrupa ve ABD‘nin sömürge tarihini ve bugününü incelesin. Avrupa şehirlerindeki Yahudilerden kurtulmak için Nazi Almanya’sına bir soykırım yaptırdı ve Faturasını Filistin halkına kesti. İngiltere Siyonistlere Filistin topraklarını armağan eden ülkedir. İngiliz mandası İşgalci Siyonistler için Filistin topraklarında çarkları işleyen devleti kurmuş, Nazi Almanyası bu devletin kuruluşundaki kadroyu Siyonistlere teslim etmiştir. Macar Siyonist lideri Rudofl K. 1684 bilim adamına karşı 460 bin Macar Yahudisini nazilere teslim ederek katledilmesini seyretmiştir.

Siyonist devletini kuran şeytani akıl o günün İngiliz Siyasetçilerini ve milliyetçi akıma kapılan Arap liderlerini de ve sonra ABD yönetimini de 3 şeyle daima kontrolünde tutmuştur. Para, Kadın, İstihbari Şantaj. Sistem hala aynı şekilde işlemeye devam etmektedir.

Birinci dünya savaşı için Yahudi bankerlerden para almak için İngiliz politikacılar da, Arap İsrail savaşlarında ki bazı generaller de, ABD başkanları da aynı tuzağa düşmüştür. Siyonistler Filistin topraklarını fiziki olarak işgal ederken ABD ve batıyı farklı şekilde işgal edip kendi zihniyetine mecbur bırakmıştır. Bir de gönüllü olarak Siyonist zihniyete esir düşen körfezin Arap yönetimleri mevcut. Onlar yalnızca İslam’ın değil insanlığın da utanç kaynağı oldu.

Allah tüm Müslümanlara akıl, fikir, iman ihsan etsin.