SON DAKİKA
Hava Durumu

Bozbey: Önde görünüyoruz!

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey ve CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş açıklamalarda bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 31.03.2024 20:43
Haber Güncellenme Tarihi: 31.03.2024 20:43
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberindogrusu.com
Bozbey: Önde görünüyoruz!

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey ve CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş açıklamalarda bulundu.

Yeşiltaş, “Bursa’da 7 bin 444 sandıkta görev yapan müşahitlerimiz, okul sorumlularımızla birlikte seçim çalışmalarını yürütüyoruz. Ben arkadaşlarıma Bursa’da bize inanan herkese teşekkür ediyorum yüreklerine sağlık. Evet elimize sonuçlara göre çok iyiyiz müjdesini vermek isterim. Ben şunu ifade etmeden geçemeyeceğim Bursa gerçekten de gülümseyecek buna inanın. Bize inanın Bursa’da hangi partiye oy vermiş olursa olsun bir kent inancıyla bize destek veren Bursa halkına sevgilerimi saygılarımı sunuyorum Sözü Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e bırakıyorum.” dedi.

BOZBEY: 15 PUAN ÖNDE GÖRÜNÜYORUZ

İl Başkanı Yeşiltaş’ın ardından CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey değerlendirmede bulundu.

Bozbey, “Gerçekten çok önemli bir gündeyiz heyecanımız yüksek. Özellikle Bursa’ya hizmet etme aşkı ile çıkmış olduğumuz bu yolda gelinen noktada çok sevindirici haberlerle karşı karşıyayız. Sandıklarda görev yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca emniyet mensuplarımıza da teşekkür ediyorum. Bursalı hemşerilerim bizim aldığımız son veriler yaklaşık olarak büyükşehir belediyesi seçimi olarak yüzde 28 civarında açılan sandık var. Yaklaşık 2096 sandıkla ilgili 15 puan önde görünüyoruz . Tabii ki daha iyi sonuçlar alacağımızı ümit ediyoruz. Şu an itibariyle birçok ilçede öndeyiz. Bursa 17 ilçesiyle birlikte gülümsemeye başlayacak, yarına gülümseyerek uyanacaklar. ” ifadesini kullandı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.